USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Lindo Apartamento No Rio De Janeiro Rio de Janeiro Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Lindo Apartamento No Rio De Janeiro

Vroegtijdige boeking
2026-07-03
2026-07-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

19

Lindo Apartamento No Rio De Janeiro


2-slaapkamer Lindo Apartamento No Rio De Janeiro ligt op 27 km afstand van het treinstation Estação D Pedro II Central en op minder dan 5 minuten lopen van Centro Comercial ESTRELAS. Gasten zullen zeker profiteren van wifi en gratis privéparkeerplaatsen in het appartement van 88 m², dat zich in de Jacarepagua wijk van de stad bevindt.

Cidade das Artes is bereikbaar binnen 4 km. Dit 2-badkamer appartement bevindt zich op afstand van 3 km tot Museu Seleção Brasileira.

Lindo Apartamento No Rio De Janeiro heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

Deze accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eethoek buiten voor het gemak van de gasten.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Itauna Shopping
    4901 km
  • Blue Center
    4445 km
  • Shopping Mall Novo Leblon
    3517 km
  • Shopping Rio Design Barra
    3379 km
  • Marapendi natuurpark
    4886 km
  • Dom Quixote
    3458 km
  • Campo Olímpico de Golfe
    4166 km

Hotelfaciliteiten

Horeca

  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Kamervoorzieningen

  • Mini bar
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Videospelletjes

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 12:00 tot 14:00
Uitchecken: van 12:00 tot 13:00

Veelgestelde vragen

  • Welke spavoorzieningen zijn er in Lindo Apartamento No Rio De Janeiro?

    Gasten van Lindo Apartamento No Rio De Janeiro kunnen profiteren van gezichtsmassage, evenals een massagekamer, een stoomcabine en een bubbelbad.
  • Is er openbaar vervoer naast Lindo Apartamento No Rio De Janeiro?

    Er is Estação D Pedro II Central treinstation binnen 50 minuten rjden vanaf Lindo Apartamento No Rio De Janeiro.
  • Wat is precies de grootte van Lindo Apartamento No Rio De Janeiro?

    Lindo Apartamento No Rio De Janeiro bestaat uit 88 vierkante meter.
  • Komt dit appartement tegemoet aan de behoeften van zakenreizigers met specifieke faciliteiten?

    Dit appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een fotokopieerapparaat.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-03
2026-07-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Lindo Apartamento No Rio De Janeiro, Brazilië

Rua Aroazes Ap 304, Rio de Janeiro, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © riodejaneiro-hotels.net

All rights reserved